Napisz do nas na:

kontakt@abi-przyczepy.pl

Zadzwoń:

504 106 463

Firma Handlowo-Produkcyjno-Usługowa „ABI” Paweł Drobniak

Firma Handlowo-Produkcyjno-Usługowa „ABI” Paweł Drobniak powstała 2 kwietnia 1991 roku w Krakowie. W chwili rozpoczęcia działalności zajmowała się tylko wypożyczaniem przyczep. Po kilku latach poszerzyła swoją działalność również o produkcję przyczep. Zebrane doświadczenie pozwoliło nam na poszerzenie działalności firmy o sprzedaż i serwis.

W chwili obecnej zajmujemy się sprzedażą przyczep i akcesoriów najlepszych polskich producentów. Firmy z którymi współpracujemy to m.in. WIOLA, TEMARED, NEPTUN, AL-KO, KNOTT oraz STEELPRESS.

Nasze przyczepy

Sprzedawane przez nas przyczepy zostały wyprodukowane z myślą o komfortowym użytkowaniu, najwyższej wytrzymałości, z wysoką dbałością o szczegóły. Wykorzystane materiały i podzespoły są wysokiej klasy tak, abyś każdego dnia mógł cieszyć się jazdą z przyczepą, nawet przez długie lata.

Nasze ponad 31-letnie doświadczenie sprawia, że znamy odpowiedź na każde Twoje pytanie i z pasją opowiemy Ci o naszych produktach. Gdy jesteś niezdecydowany, podpowiemy najlepsze opcje, doradzimy podczas wyboru odpowiedniej przyczepy i dopasujemy ją do Twoich wymogów i oczekiwań. Mamy nadzieję, że będziesz zadowolony i chętnie polecisz naszą firmę swoim znajomym… a może skorzystasz z naszych usług ponownie?

Jeśli zechcesz, doradzimy Ci także w jaki sposób dbać o Twoją przyczepę i w razie potrzeby, w jaki sposób ją serwisować.

Serdecznie zapraszamy do naszej firmy, przy ul. Mogilskiej 115 w Krakowie lub do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz zamieszczony na stronie.

Szeroki asortyment
Profesjonalne doradztwo
27 lat doświadczenia
100% zadowolonych klientów
Indywidualny projekt
Gwarancja
Szeroki asortyment
Profesjonalne doradztwo
27 lat doświadczenia
100% zadowolonych klientów
Indywidualny projekt
Gwarancja

Compared Auto (0) ×

Porównaj